AKOSW

advokátní kancelář

      REPRAVO.CZ

O nás

Advokátní kancelář OSWALDOVÁ & PARTNERS tvoří zkušený, dynamický tým právníků, který se postupně od roku 1996 budoval a profiloval do současné podoby. Kolektiv spolupracujících advokátů působí v centru Prahy se společným pracovištěm na adrese Bílkova 132/4, 110 00 Praha 1.

Tento tým je schopen poskytnout komplexní právní službu jak klientele korporátní, tak fyzickým osobám, a zajistit v případě potřeby i spolupráci dalších poradců a specialistů. Své aktivity a služby kancelář orientuje na domácí i zahraniční klientelu a rozvíjí je prostřednictvím prověřených kontaktů.

Jednou z hlavních zásad všech členů našeho týmu je osobní a citlivý přístup ke klientům a nalezení nejlepšího řešení při zpracování zadaného úkolu. S ohledem na odborné zaměření, jazykové možnosti jednotlivých členů kanceláře a vzájemnou zastupitelnost v jednotlivých kauzách upřednostňujeme týmovou spolupráci.

Technické a administrativní vybavení kanceláře zajišťuje rychlý přístup k potřebným aktuálním informacím, předpisům a literatuře, což umožňuje rychlý kontakt s klientem a efektivní způsob vyřizování agendy. Poloha kanceláře v centru Prahy umožňuje snadnou dostupnost i pro mimopražskou klientelu.